Kosmetologia Gliwice

Kosmetologia Green Clinic Gliwice

Kosmetolog / masażystka
Sylwia Berdychowska
Kosmetolog / masażystka
Katarzyna Czajkowska
W naszym gabinecie kosmetycznym oferujemy kompleksowe programy pielęgnacyjne, zabiegi kosmetyczne, dzięki którym mogą Państwo zadbać o swoją urodę i zdrowie a także odprężyć się i na chwile zapomnieć o obowiązkach. Wykonujemy szereg zabiegów z zakresu pielęgnacji twarzy oraz ciała w oparciu o profesjonalny sprzęt i kosmetyki renomowanych firm. Regularnie wykonywane zabiegi i właściwa pielęgnacja skóry gwarantują zdrowy i promienny wygląd, lepsze samopoczucie oraz uzupełniają i podtrzymują efekty lekarskich terapii anti-aging.

W naszym gabinecie kosmetycznym znajdą Państwo wykwalifikowany zespół kosmetyczek, które regularnie poszerzają swoja wiedzę i umiejętności. Każda Kosmetyczka Green Clinic Gliwice pracę traktuję jak pasję i przyjemność.

Zabiegi kosmetyczne:

1. MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
Zabieg oczyszczający, polegający na mechanicznym złuszczeniu naskórka diamentową głowicą. Metoda ta pozwala na precyzyjne, stopniowe oraz kontrolowane ścieranie powierzchni skóry warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry pacjenta.  Mikrodermabrazję stosuje się w celu wygładzenia zmarszczek , redukcji blizn, a także przebarwień skóry.
Kosmetologia Gliwice mikrodermabrazja

2. PEELING KAWITACYJNY
Nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji.
nowy Gabinet Kosmetyczny Gliwice
3. MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
Innowacyjny, nieinwazyjny system odmładzania skóry. To nowy sposób transportu substancji w leczeniu zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień skóry. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.
Kosmetyczka Gliwice
4. SONOFOREZA
Zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, polegający na przyspieszeniu przenikania substancji aktywnych przez skórę, dobranych odpowiednio do jej rodzaju i indywidualnych potrzeb.
zabiegi kosmetyczne Gliwice sonoforeza
5. DERMIKA

zabiegi kosmetyczne Gliwice dermika