gabinet stomatologiczny Gliwice
gabinet stomatologiczny gliwice

Stomatolog Gliwice

W naszym gabinecie stomatologicznym w Gliwicach oferujemy Państwu pełen zakres zabiegów stomatologicznych z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu medycznego, materiałów najwyższej jakości oraz wykwalifikowanego personelu.
Stomatologia Gliwice ­ zdrowy uśmiech ­ pełnia szczęścia.

W przyjaznej atmosferze stomatolog zaopiekuje się nie tylko zdrowiem, ale także i pięknem Waszego uśmiechu.
Przykładamy wszelkie starania, by każdy zabieg
był wykonywany bezboleśnie a Pacjent podczas zabiegu
czuł się w pełni komfortowo.

Green Clinic – Gabinet stomatologiczny w Gliwicach | Profesjonalny stomatologZakres zabiegów:

stomatolog Gliwice Bezpłatne konsultacje i przeglądy jamy ustnej
stomatolog GliwiceProfilaktyka stomatologiczna
Profilaktyka w stomatologii odgrywa kluczową rolę.
Jest podstawą w zapobieganiu próchnicy i chorobom przyzębia. Zapewnia długotrwałą estetykę i funkcjonalność wcześniej przeprowadzonego leczenia. Właściwa higiena umożliwia eliminację nieprzyjemnego zapachu z ust, zmniejsza przebarwienia (od kawy, herbaty, papierosów itp.) i zapewnia uczucie świeżości. Profilaktyka to nie tylko właściwa higiena jamy ustnej ale także regularne wizyty kontrolne u stomatologa i zdrowa, zbilansowana dieta.

W ramach profilaktyki stomatologicznej Green Clinic oferuje:

•  Skaling - usuwanie kamienia nazębnego
•  Piaskowanie - usuwanie osadu
•  Lakierowanie zębów - fluoryzacja
•  Lakowanie
•  Kontrolę uzębienia (min. raz na 6 miesięcy)

stomatolog GliwiceStomatologia zachowawcza

zajmuje się zapobieganiem i leczeniem próchnicy i odbudową zębów. W naszej klinice stosujemy wypełnienia, dzięki którym przywracamy estetykę i funkcjonalność zbliżoną do zębów naturalnych. Materiały, których używamy oddają niezwykle wiernie naturalny kolor i przezierność zębów. Leczenie zębów odbywa się całkowicie bezboleśnie.

stomatolog GliwiceEndodoncja

polega na usunięciu wewnętrznej tkanki zęba, oczyszczeniu kanału, jego dezynfekcji i wypełnieniu odpowiednimi materiałami. Potrzeba leczenia kanałowego jest wynikiem powstania zaawansowanych procesów próchnicowych docierających w głąb tkanek zęba (miazgi), jak i procesów bakteryjnych toczących się w kieszonce dziąsłowej. Naszym celem jest zachowanie każdego zęba, usunięcie traktujemy jako ostateczność.
stomatolog GliwiceStomatologia dziecięca
zajmuje się diagnozowaniem, zapobieganiem i leczeniem chorób zębów i jamy ustnej u dzieci i młodzieży. Zapewniamy pełen zakres leczenia w bardzo komfortowych i przystosowanych dla najmłodszych warunkach. Serdecznie zapraszamy najmłodszych pacjentów na wizyty adaptacyjne, na których będą mogli zapoznać się z lekarzem, miejscem jego pracy i sprzętem stomatologicznym.

stomatolog GliwiceChirurgia stomatologiczna

ma na celu wyeliminowanie zębopochodnych ognisk zakażenia kości poprzez ekstrakcje zębów czy pozostawionych korzeni.
stomatolog GliwiceProtetyka
Zajmuje się uzupełnianiem braków w uzębieniu, przywracaniem utraconych funkcji narządu żucia i poprawą estetyki zębów.
stomatolog GliwiceRadiologia
Nasza klinika wyposażona jest w system najnowocześniejszej radiowizjografii cyfrowej. Dzięki temu gwarantujemy Państwu zminimalizowanie dawek promieni rtg o ok.90%. Technika ta umożliwia dodatkowo szybkie otrzymanie zdjęcia, możliwość korekty obrazu co znacznie ułatwia diagnostykę oraz łatwy dostęp do danych.
Godziny przyjęć
 Lekarz Stomatolog
Katarzyna Malanowicz
gabinet stomatologiczny Gliwice
Pn - Pt   9.00 - 19.00
 Lekarz Stomatolog
Krzysztof Suska
chirurg stomatologiczny
gabinet stomatologiczny Gliwice
Środa   9.00 - 12.00
Piątek    9.00 - 19.00
gabinet stomatologiczny GliwiceImplantologia
Implantologia to nowoczesna, bezpieczna i sprawdzona metoda przywracania pełnego uzębienia i pięknego uśmiechu. Zastosowanie implantów pozwala na osiągnięcie trwałego efektu estetycznego oraz poprawę komfortu żucia.

Implant możemy porównać do „sztucznego korzenia” , który umieszczamy w uprzednio wywierconym w kości otworze.
Po osadzeniu implantu w kości, następuje zrost tkanki kostnej z powierzchnią implantu. Proces połączenia implantu z tkanką kostną trwa ok. 3-6 miesięcy. Prawidłowo wygojony implant jest otoczony tkanką kostną, w której jest stabilnie umocowany i stanowi tym samym odpowiednik korzenia zęba. Po tym czasie na okres 10-14 dni wkręca się tzw. śrubę gojącą. Po usunięciu śruby gojącej, w jej miejsce mocuje się tzw. łącznik implantu, tworząc w ten sposób rusztowanie dla korony, mostu, czy protezy.

Za pomocą implantów można odbudować pojedynczy ząb ,wiele zębów a nawet brak wszystkich zębów.
Wybielanie i estetyka
wykorzystując najnowsze technologie przywracamy nie tylko piękny uśmiech, ale także tworzymy nowy wizerunek. Dysponujemy najszybszym i najbardziej efektywnym systemem wybielającym Zoom. Wybielanie tą metodą jest bardziej przyjazne dla pacjenta niż inne systemy i daje możliwość rozjaśnienia naszego uśmiechu o około 8 odcieni w 45 minut. Co ważniejsze, biel jest ładniejsza, nawracanie zmiany koloru zredukowane a nadwrażliwość zmniejszona. Białe, równe, piękne zęby gwarantują większą pewność siebie i lepszą samoocenę.